ЗСУ почали застосовувати реактивні дрони UK-25 Skyline для ударів по рф

Напередодні росію було атаковано невідомими безпілотниками, візуально схожими на український UJ-25 Skyline. Журналісти оприлюднили фотознімки, на яких можна побачити уламки літальних апаратів з реактивними двигунами.

На першому фото дрон знято застряглим у вкритому шифером даху. На другому знімку зображено літальний апарат, що лежить на землі. За словами експертів, реактивні дрони здебільшого використовують як мішені, оскільки їхня вантажопідйомність не перевищує 10 кг.

Раніше в низці Telegram-каналів було опубліковано інформацію про те, що на знімках UJ-23 Topaz. Насправді це не так. Зовні обидва БПЛА схожі, проте Skyline має характерну виїмку.

Крейсерська швидкість UJ-25 Skyline становить 600 км/год. При цьому максимальна швидкість польоту безпілотника може досягати 800 км. Він здатний пролетіти 400 км.

У ЗСУ новину про застосування для ударів по території противника реактивних БПЛА ніяк не прокоментували.

Джерело prostomob

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше