ЗСУ пристосували комплекс RBS-17 з ракетами Hellfire для ураження наземних цілей

За допомогою комплексу RBS-17 знищують малорозмірні кораблі, проте ЗСУ використовують його по-іншому. Згідно із даними Ukraine Weapons Tracker, бійці нашої армії пристосували шведський протикорабельний комплекс для ураження наземних цілей.

RBS-17 дозволяє вести вогонь ракетами AGM-114C з лазерним наведенням. Дальність польоту Hellfire становить 8 км. Цілі для ударів ракетами підсвічуються навідником за допомогою лазерного цілевказівника.

Шведський протикорабельний комплекс RBS-17За словами експертів, підсвічувати цілі на землі в умовах недостатньої видимості непросто. Журналісти Defense Express вважають, що ця проблема була вирішена бійцями ЗСУ за допомогою безпілотників. На озброєнні української армії є літальні апарати, здатні підсвічувати наземні цілі лазером з повітря. Зокрема, йдеться про американські безпілотники Puma. Використання БПЛА дає змогу ЗСУ працювати по цілях із закритих позицій.

Джерело prostomob

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше