10 найкращих ШІ-інструментів для розваг

Сьогодні тривають дебати, штучний інтелект забере у людства роботу чи лише додасть, а люди вивчають, як інструменти на його основі додадуть нам продуктивності та спростять рутинні завдання. SPEKA зробила добірку  способів, як розслабитись та повеселитись зі штучним інтелектом. Серед них ігри, генератори музики, чатботи без цензури, малюнки для датасетів та інші розваги.

Чатботи без цензури

Великим мовним моделям на кшталт ChatGPT чи Gemini не дозволять говорити все, що заманеться. Їх навчають стоп-словам, тобто не писати у відповідь лайку, все, що стосується NSWF-контенту та інших цензурованих тем.

Натомість у чатботів без цензури розробники не відбирають подібний контент із видачі і дозволяють алгоритмам складати все, що завгодно. Такі мережі називають uncensored або unfiltered language models.

Є кілька нейромереж, які відрізняються кількістю параметрів, а отже, точністю відповідей. Їх можна налаштувати для виконання певних завдань або створити собі віртуального друга. Це Gpt4-X-Alpaca LLM, одна з найпотужніших, але ще у стані розроблення Vicuna-13b-free, а також WizardLM Uncensored та Koala LLM. Можна скористатись і онлайн-сервісами на кшталт FreedomGPT, однак він платний, а вищезгадані нейромережі можна встановити за доволі простими гайдами.

Туторіал з інсталяції Gpt4-X-Alpaca LLM

ШІ-генератори музики

Інструменти, як-от AIVA, Amper Music, Jukedeck або DeepBeat, використовують ШІ для створення музики у різних жанрах. Користувачі можуть налаштовувати елементи, як-от жанр, темп, використання певних інструментів тощо. Деякі із застосунків також генерують текст для треків. Зауважте, що права власності на треки переважно належать вам лише у випадку використання платної версії.

Як створювати музику за допомогою штучного інтелекту та AIVA

Semantris

Semantris — це один із багатьох експериментів зі штучним інтелектом на базі Google. Ця гра в асоціації слів використовує нейронну мережу для вибору слів, найбільш пов’язаних із тими, які ви вводите. Semantris має два режими — аркадний і блоковий.

В аркадному режимі вам дають слово, і ви повинні ввести підказку до нього, яку зрозуміє ШІ. Якщо Semantris підхопить вашу підказку, слово буде видалено. Поки ви думаєте й друкуєте, слова постійно додаються. Коли список слів потрапляє вгору екрана, ви програєте.

У режимі Blocks Semantris дає кілька блоків різних кольорів, у кожному з яких є слово. Вас попросять ввести підказку щодо будь-якого з цих слів. ШІ вгадує слово та видаляє цей блок і будь-які пов’язані блоки того самого кольору.

Скриншот з блокового режиму гри

BoredHumans.com

Фактично це не один інструмент, а цілий сайт, присвячений знищенню нудьги. У ньому близько сотні способів розважитись в мережі, а чимало із них побудовані на взаємодії зі штучним інтелектом. Наприклад, генератор ідей для мемів, чат з віртуальною дівчиною чи хлопцем, читач карт Таро, розгадування таємниць убивств, печиво з передбаченнями та багато іншого.

Однією із цікавинок на BoredHumans.com була гра під назвою Insult Battle. За її правилами користувач мав пожартувати чи образити штучний інтелект, але отримував дотепну образу чи жарт у відповідь. На жаль, гру прибрали із сайту.

Automated Combat

Ввічливий Фредді Крюгер проти злого Ганді чи R2D2 проти Бога, що читає реп. Automated Combat — весела гра, яка дозволяє вибрати відомих людей чи персонажів та змусити їх дискутувати. Від Олександра Македонського та Сократа до Ілона Маска та Майкла Джексона. Також ви можете вибрати тон кожного персонажа, попросивши його бути спокійним, саркастичним чи лютим.

Гра сама згенерує кілька аргументів з кожної сторони, зберігаючи в полі зору ідеї, розбіжності та суперечки вибраних персонажів.

Скриншот з гри Automated Combat

FreddieMeter

FreddieMeter — це ще один експеримент Google AI, який варто спробувати. Цей інструмент просить користувачів імітувати голос Фредді Мерк’юрі, а потім оцінює схожість їхнього голосу з голосом Фредді.

Інструмент записує та аналізує ваш голос. FreddieMeter показує відсоток схожості на основі мелодії, висоти та тембру.

Quick, Draw!

У цій грі нейронна мережа вгадує, що ви намалювали. Quick Draw дає вам об’єкт для малювання на екрані протягом 20 секунд. Упродовж цього часу нейромережа продовжує вгадувати, що ви малюєте, доки не розпізнає або час не закінчиться. У кожній грі ви повинні намалювати шість дудлів для Quick, Draw!

Ця гра демонструє прогрес, досягнутий штучним інтелектом у розумінні зображень.

Скриншот з гри Quick, Draw

Google Shadow Art

Google Shadow Art — це інструмент, який дозволяє перевірити свої навички у створенні театру тіней. Спочатку вам потрібно вибрати тварину, тінь якої ви хочете створити своїми руками. Всього їх 12 — на честь символів східного гороскопа.

Потім інструмент покаже вам контур, який ви повинні зробити. Коли ви виконуєте цей жест, ШІ намагається розпізнати тварину.

Скриншот з гри Google Shadow Art

AI Dungeon

AI Dungeon — це текстова гра, яка дозволяє створити власну сюжетну лінію у популярній квестовій грі Dungeon and Dragons. Ви можете вибрати тип гри, вказати сюжет і створити своїх персонажів.

Після того як ви виберете тип та ім’я персонажа, штучний інтелект створить історію, зупиняючись у різних точках і дозволяючи вам ввести запит. Ви можете використовувати ці запити, щоб попросити персонажа щось зробити, сказати або поспостерігати. Це дає безмежні можливості.

AI Dungeon також має режим для кількох гравців, де ви можете запросити своїх друзів до створеної вами пригоди.

Джерело speka

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше