Українська влада придумала для водіїв два нові штрафи

Депутати українського парламенту пропонують ввести відповідальність водіїв за шини, які не відповідають сезону та впровадити штрафи за середню швидкість.

У Верховній Раді зареєстровано законопроект № 11029 щодо посилення відповідальності у сфері безпеки дорожнього руху.

Проектом закону передбачається внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення, які встановлюють відповідальність до осіб за керування ТЗ, обладнаним шинами, з порушенням установлених вимог.

Також документом запропоновано положення щодо фіксації перевищення швидкості руху автотранспорту шляхом вимірювання середньої швидкості руху.

За використання шин, що не відповідають сезонності депутати пропонують накладення штрафу в розмірі 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1700 грн), а за повторне порушення від 200 до 500 неоподатковуваних мінімумів (3400-8500 грн) з позбавленням права керування транспортними засобами від 3 до 6 місяців.

Щодо перевищення середньої швидкості руху, таке правопорушення пропонується визначати шляхом ділення подоланої транспортним засобом відстані на час, витрачений таким транспортним засобом на проїзд визначеної ділянки дороги.

Середньою швидкістю руху ТЗ є швидкість визначена технічними засобами – приладами контролю за дотриманням ПДР з функціями фото, відеофіксації, за принципом «відстань/час», зафіксована не менш ніж двома зонами контролю.

 

Джерело auto.24tv

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше