175 мільйонів за шахрайство: Трамп вніс заставу, щоб уникнути арешту майна

Колишній президент США Дональд Трамп заплатив 175 млн доларів застави у справі про шахрайство в Нью-Йорку. Таким чином він уникнув конфіскації своїх активів. Надалі Трамп збирається подавати апеляцію, щоб оскаржити вирок.

Про це пише The Washington Post. Видання зазначає, що Трамп вніс заставу, щоб зберегти свої активи від арешту в процесі оскарження ним вироку по справі цивільного шахрайства. Внесення цієї застави було просто необхідним, щоб генеральний прокурор штату Нью-Йорк Летиція Джеймс не ініціювала юридичних заходів щодо відчуження власності експрезидента.

“Трамп вніс заставу за рішенням апеляційного суду, який минулого тижня зменшив її розмір до 175 млн доларів. Однак якщо експрезидент не виграє апеляції, він все одно має виплатити штраф у понад 450 млн доларів за рішенням цивільного суду”, – йдеться в публікації.

Видання CNN додає, що Трамп забезпечив сплату застави через Knight Speciality Insurance Company. Вона належить приватній Hankey Group, голова правління якої заявив ABC News, що вважає себе прихильником Дональда Трампа.

Справа Трампа про шахрайство

Раніше суд у США встановив, що Трамп займався шахрайством, завищуючи вартість нерухомості, зокрема свого маєтку Мар-а-Лаґо у Флориді, пентхаусу в манхеттенському хмарочосі “Трамп-тауер”, а також різних офісних будівель й полів для гольфу, щоб обдурити інвесторів і кредиторів. У цій справі також обвинувачуються сини Трампа.

У лютому 2024 року суд у Нью-Йорку зобов’язав експрезидента США сплатити 454 мільйони штрафу, включно з відсотками, у так званій справі про шахрайство. В ухвалі суду йшлося, що бізнес-імперія колишнього очільника держави Trump Organization завищувала вартість своєї нерухомості, таким чином отримуючи вигідніші банківські кредити.

25 березня Дональд Трамп виграв клопотання в Апеляційному суді клопотання про зниження суми застави для оскарження рішення у справі про шахрайство в Нью-Йорку з 464 млн до 175 млн доларів. Перед цим адвокати Трампа стверджували, що сплатити повну заставу за вироком проти нього в розмірі 464 мільйонів доларів неможливо.

Джерело informator

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше