“24 години в небі”: Elbit Systems презентує безпілотник нового покоління Hermes 650 Spark (відео)

Ізраїльська оборонна компанія Elbit Systems представила свою останню інновацію в галузі безпілотних авіаційних систем Hermes 650 Spark. Компанія заявила, що цей передовий тактичний БПЛА, що входить до сімейства Hermes, обіцяє зробити революцію у повітряних місіях завдяки своїм розширеним можливостям та універсальності.

Hermes 650 Spark може похвалитися видатною витривалістю, універсальністю та економічністю у різних галузях експлуатації, включаючи наземні, повітряні та морські. Завдяки великій тривалості польоту, БПЛА забезпечує виняткову вантажопідйомність, збільшену дальність польоту, швидкість польоту, витривалість та експлуатаційну ефективність.

Безпілотник Hermes 650 Spark, розроблений для задоволення різноманітних оперативних потреб, у тому числі військових, національної безпеки та цивільних цілей, пропонує конфігурації з кількома корисними навантаженнями без шкоди тривалості польоту. Його комплексна конструкція зводить до мінімуму витрати протягом життєвого циклу, забезпечуючи при цьому найвищі стандарти безпеки, живучості та захищеності.

Ключові особливості Hermes 650 Spark включають можливість автоматичного зльоту та посадки, можливість автоматичного рулювання з коротких злітно-посадкових смуг та корисне навантаження 260 кг. Завдяки восьми модульним станціям зберігання та шести точках підвіски на крилах БПЛА може нести корисне навантаження до 120 кг при повному запасі палива, що забезпечує розширені можливості виконання польотів.

Можливість використання кількох корисних навантажень системи одночасно поєднує високоякісну електрооптику (EO), радар, SIGINT та інші розширені функції, що дозволяє виконувати тривалі місії у радіусі дії SATCOM та мати автономність до 24 годин.

Джерело building-tech

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше