71-ша окрема єгерська бригада показали, як знищували російський “Тайфун-К” (відео)

Десантники 71-ї Окремої єгерської бригади розповіли, як знищили ворожий бронеавтомобіль “Тайфун-К”.

Відповідне відео опублікувала пресслужба 71-ї ОЄБр.

Знищення броньовика відбувалось комплексно. Спочатку ціль була помічена дроном, після чого артилеристи першим же пострілом підбили її.

Знерухомлений бронеавтомобіль “Тайфун-К” вже не мав можливості рухатись. Але, для стовідсоткової впевненості, його додатково було уражено FPV-дроном.

Десантники 71-ї ОЄБр біля 105-мм гаубиці М101А1. Фото: 71 ОЄБр

За словами оператора FPV-дрона, для гарантованого знищення машини він здійснив два заходи. Перший — потрапив у кузов машини, а другий — підпалив паливо у паливному баку.

Внаслідок другого заходу машина загорілась. Для підбиття бронеавтомобіля, артилеристи вели вогонь з американської 105-мм гаубиці М101А1.

Гаубиці цього типу були передані Литвою та дебютували в Україні у листопаді 2022 року.

На озброєння ЗСУ гаубицю офіційно прийняли 28 серпня 2023 року та наразі відомо про її використання 71-ю окремою єгерською бригадою.

Знищення бронеавтомобіля “Тайфун-К” бійцями 71-ї ОЄБр. Фото: пресслужба 71-ї ОЄБр

Гаубиця М101 була прийняття на озброєння у 1941-у року та активно використовувалась американськими військами до 1980-х років. Виробництво гаубиць цього типу відбувалось з 1940-го по 1953-й рік.

Як повідомляв “Мілітарний” раніше, українські десантники розбили російську бронетехніку, яка наступала на мар’їнському напрямку.

Бійці 79-й окремій десантно-штурмовій бригаді розповіли, що в одному бою знищили 5 танків і 4 бойових машин піхоти противника.

Проте українська розвідка вчасно помітила висування російської колони і артилерія десантників почала наносити вогневе ураження.

Джерело Мілітарний

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше