Аеропорт Бориспіль дозволив входити в термінал тим, хто зустрічає і проводжає

Аеропорт Бориспіль дозволив усім гостям аеропорту, які зустрічають і проводжають входити в середину терміналу D. Нові правила набули чинності 31 грудня 2021 року.

До цього моменту увійти всередину будівлі могли лише пасажири з квитками чи посадковими талонами та працівники аеропорту. Такі правила запровадили навесні 2020 року в рамках заходів щодо боротьби з COVID-19.

Провідники, що зустрічають та інші гості аеропорту тепер нарівні з пасажирами можуть здійснювати покупки в магазинах і кафе, користуватися туалетами або просто чекати прильоту або вильоту рейсу в приміщеннях загальної зони терміналу D.

Для входу в будівлю, як і раніше, необхідно надіти маску або респіратор. Пред’являти при цьому COVID-сертифікат про вакцинацію, одужання або тестування не потрібно.

В аеропорту зазначають, що на вході до терміналу вимірюють температуру тіла. Вона не має перевищувати 37,2 градуса. Проте за фактом цей захід є лише формальністю, оскільки після вулиці відкриті частини тіла, на яких проводиться замір, мають температуру набагато нижчу за норму.

До цього моменту вільний доступ до терміналів у великих аеропортах України був лише у Харкові та «Києві» (Жулянах). Інші повітряні ворота в рамках заходів боротьби з COVID-19 пускали в будівлю тільки пасажирів та авіаційних працівників.

22 липня 2021 року аеропорт Бориспіль зняв рамки на вході до терміналу, щоб зменшити черги. Цей захід застосовувався в аеропорту з 2014 року. Міжнародний досвід показав, що вона не є ефективною, а тому не застосовується в аеропортах Євросоюзу, США та Канади.

Джерело avianews

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше