Акторка Іванна Сахно розірвала контракт з Netflix, щоб не грати росіянку

Іванна Сахно народилась в Україні, але ще підліткою з родиною переїхала до США. Наразі акторка активно знімається в Голлівуді — і найбільш відома роботою в серіалі «Асока», де зіграла «темну джедайку» Шін Гаті.

У нещодавньому інтерв’ю ТСН акторка розповіла, як ще у «ковідні» часи розірвала контракт з Netflix, через те, що не хотіла грати росіянку.

«Я не можу грати навіть людину з Радянського Союзу, тож розірвала контракт», — заявила Іванна.

Через дочасне розірвання угоди Сахно має виплатити компенсацію, яку вирахують із зарплатні в іншому проєкті Netflix (близько 50% від загального заробітку). Водночас Іванна зазначила, що російські персонажі все рідше з’являються в голлівудських проєктах, оскільки «менш цікаві індустрії».

Акторка активно підтримує Україну і є одним з амбасадорів платформи UNITED24. Її також можна побачити як одного з персонажів у Minesalt — онлайн-грі у стилі Minecraft в локаціях Соледару, запущеній для збору коштів на відбудову України.

Джерело itc

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше