“Думками навиворіт 2” став найкасовішим фільмом Pixar, заробивши $1,2 млрд

«Думками навиворіт 2» заробив понад $1,251 млрд з моменту дебюту і в переліку найкасовіших анімаційних фільмів в історії поступається лише «Крижаному серцю» ($1, 274 млрд), «Братам Супер Маріо» ($1,361 млрд) та «Крижаному серцю 2» ($1,451 млрд).

Водночас мультфільм обійшов «Суперсімейку 2» і став найкасовішим фільмом в історії Pixar.

«Думками навиворіт 2» також став мультфільмом, який швидше за всіх досяг каси у мільярд (та першим фільмом після торішньої «Барбі», який взагалі перетнув цю позначку).

Наразі «Думками навиворіт 2» — найкасовіший фільм 2024 року, за ним із серйозним відривом слідує «Дюна: Частина друга».

У внутрішньому прокаті мультфільм заробив $543,5 млн і забезпечив собі третє місце в переліку найкасовіших анімаційних фільмів Північної Америки — у лідерів «Короля Лева» та «Суперсімейки 2» по $543,6 млн та $608, 5 млн відповідно.

Якщо порівнювати з фільмами загалом (не лише анімаційними) «Думками навиворіт 2» наразі посідає 17 місце у внутрішньому прокаті та 23-тє у світі.

«Думками навиворіт 2» — це сиквел оригінальної історії 2015 року від Пітера Докстера, в якій розповідалось про 11-річну Райлі та її п’ять емоцій (Радість, Печаль, Огиду, Страх і Гнів). В другому фільмі в голові більш дорослої головної героїні з’являються «нові гості» — зокрема, й Тривожність. Режисером «Думками навиворіт 2» виступив Келсі Манн, також до проєкту повернулась сценаристка Мег Лефов. Виробництво продовження обійшлось у $200 млн.

Цікаво, що власний рекорд раніше оформив трейлер мультфільму, який за перші 24 години зібрав 157 млн переглядів та став найуспішнішим запуском анімаційного трейлеру в історії Disney. Попередніми рекордсменами були «Крижане серце 2» з 116,4 млн переглядів за добу та «Суперсімейка 2» із 113,6 млн переглядів за добу.

Джерело itc

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше