Акули атакували і потопили катамаран із росіянами у Тихому океані (фото)

У Тихому океані акули напали на екіпаж навколосвітньої експедиції Russian Ocean Way. Намагаючись уникнути небезпеки, члени екіпажу російської експедиції були вимушені залишити свій катамаран у воді.

Про це повідомляють пропагандистські ЗМІ.

Зазначається, що акули атакували катамаран двічі. Перша атака сталася у понеділок, 4 вересня, коли акули пошкодили лівий балон судна, що призвело до аварійної ситуації. Екіпаж зміг протриматися на пошкодженому катамарані близько доби. Проте, у ніч на 6 вересня, за 410 миль від узбережжя Австралії, акули знову атакували судно та розірвали правий балон, що призвело до затоплення катамарану.

На борту судна Russian Ocean Way перебували троє осіб: члени Томського відділення Російського географічного товариства Євген Ковалевський та Станіслав Березкін, а також француз Вінсент Етьєн. Після атаки акул і пошкодження катамарана вони подали сигнал SOS. Урятували їх за допомогою панамського суховантажу приблизно через 45 хвилин після того, як вони опинилися у воді. Чоловіків евакуювали в безпечне місце, але катамаран затонув в Тихому океані.

Відомо, що росіян атакували акули кукі-каттери, також відомі як бразильські акули, які світяться у воді. Ці акули мають невеликі розміри, приблизно від 42 до 56 см у довжину.

Ця експедиція розпочалася вже у 2021 році в Санкт-Петербурзі і була присвячена важливим історичним подіям. Вона відзначала 250-річчя від дня народження видатного мореплавця Івана Крузенштерна і 200-річчя відкриття Антарктиди російськими моряками.

 

Джерело sibtraveler.com

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше