Amazon перетворила колишню нідерландську в’язницю де Копель на офісний комплекс

У Amazon Web Services з’явився новий офісний комплекс. Він розташований на території колишньої в’язниці де Копель у місті Харлем, Нідерланди.

Пенітенціарний заклад у Нідерландах існує понад 100 років. В’язниця була відкрита 1901 року. З 2016 року, після закриття, куполоподібну будівлю деякий час використовували як притулок для мігрантів, які прибували з Сирії.

Камери для ув’язнених на третьому поверсі в’язниці де Копель були переобладнані в офісні приміщення. Один зі співробітників компанії опублікував у соціальній мережі X (раніше Twitter) відео з нового комплексу.

На кадрах можна побачити логотипи Amazon Web Services. Повідомляють, що колишні тюремні камери обладнані офісними меблями й тепер можуть використовуватися як кімнати для переговорів.

Деякі користувачі поіронізували на тему того, що офіс Amazon Web Services розташований у в’язниці. Це пов’язано з великою кількістю повідомлень про те, що складські співробітники компанії мають велике навантаження і невисоку оплату.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше