Американські спецпризначенці випробовують новітній підводний дрон K4 MANTA

Морський дрон K4 MANTA від британської компанії Kraken Technology Group проходить випробування в Командуванні сил спеціальних операцій США (USSOCOM).

Про це компанія Kraken Technology Group повідомила у своєму X (раніше Twitter).

MANTA – це сімейство безекіпажних морських платформ, яке призначене для виконання різноманітних розвідувально-ударних завдань.

Морські дрони, в залежності від версії, призначені для використання розвідувального або ударного корисного навантаження вагою від 25 кілограмів до 5 тонн.

Особливість платформ полягає у тому, що вона не використовує гвинти для занурення і переміщення під водою.

K4 MANTA. Зображення: Kraken Technology Group.

Операційна глибина занурення, в залежності від версії, складає від 2 до 30 метрів. Силова установка сімейства MANTA може бути як електричною, так і гібридною.

Така технологія, у зв’язці з малопомітною вуглецевою конструкцією, низьким акустичним шумом та малим тепловим слідом, робить сімейство MANTA дуже важкою ціллю для виявлення та ураження.

Компанія-розробник заявляє, що дрони сімейства можуть автономно виконувати завдання в середньому 10 діб.

Джерело milіtarnyi

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше