Американський винищувач вперше в історії приземлився на палубу британського авіаносця HMS Prince of Wales (фото)

Це сталося. Американський винищувач п’ятого покоління F-35 Lightning II здійснив посадку на палубу HMS Prince of Wales.

Авіаносець Королівських ВМС Великої Британії кілька тижнів тому вирушив через Атлантику на навчання біля узбережжя США. Кілька днів тому на палубу HMS Prince of Wales приземлився американський винищувач F-35B з коротким зльотом і вертикальною посадкою.

Літак п’ятого покоління належить 23-й повітряній випробувальній ескадрильї (Air Test and Evaluation Squadron 23) Корпусу морської піхоти США. Посадка F-35B на палубу британського авіаносця класу Queen Elizabeth стала важливою віхою і для F-35B, і для корабля Королівських ВМС Великої Британії

HMS Prince of Wales бере участь в операціях WESTLANT 23, які передбачають серію льотних випробувань для оцінки можливостей морської авіації, зокрема винищувачів п’ятого покоління F-35B Lightning II.

Джерело dvidshub

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше