Apple обговорює інтеграцію ChatGPT від OpenAI в iOS

Apple ще не ухвалила остаточного рішення щодо того, яку технологію використовувати

Компанія Apple відновила переговори з OpenAI щодо розробки деяких функцій штучного інтелекту для майбутніх версій iOS. Про це повідомляє Марк Гурманн із Bloomberg.

Нагадаємо, що Apple також веде переговори з Google щодо ліцензування їхнього штучного інтелекту Gemini для iOS. Переговори щодо обох технологій усе ще тривають, і Apple ще не ухвалила остаточного рішення про те, яку технологію використовувати.

Компанія повідомила, що вона продовжує працювати й інвестувати в штучний інтелект. Apple також випустила моделі великих мов з відкритим вихідним кодом для роботи на пристроях. Компанія планує поділитися подробицями своєї роботи в цій сфері пізніше цього року на заході WWDC.

Джерело liga

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше