Apple вилучає WhatsApp та Threads з App Store в Китаї

Компанія Apple видалила додатки компанії Meta, а саме WhatsApp та Threads із App Store у Китаї. Зробила це компанія після наказу китайського уряду, через занепокоєння національною безпекою, пише Reuters.

Адміністрація кіберпростору Китаю наказала видалити ці додатки з вітрини магазину в Китаї з міркувань національної безпеки. Ми зобов’язані дотримуватися законів у країнах, де ми працюємо, навіть якщо ми не згодні.

Йдеться у заяві Apple надісланій Reuters

Деякі експерти з технологічної індустрії Китаю повідомили, що урядове розпорядження щодо WhatsApp і Threads може бути пов’язане з новим правилом, яке було прийняте у серпні минулого року і вимагає від усіх додатків, доступних у Китаї, реєструватися в уряді, інакше вони ризикують бути видаленими.

Reuters провів перевірку доступність інших додатків компанії Meta у Китаї. Facebook, Instagram і Messenger, залишалися доступними станом на ранок 19 квітня.

Працюють і такі популярні програми, як YouTube та мережа X.

Яку саме WhatsApp і Threads викликав небезпеку для Китаю — невідомо.

Компанія Meta від коментарів відмовилася.

Джерело speka

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше