Аргентину “плавить” 40-градусна спека

В Аргентині знемагають від страшної спеки

Люди рятуються у фонтанах і річках, в країні оголошено червоний рівень небезпеки.

Аргентинці масово шукають тінь і намагаються освіжитися у фонтанах через пекельну спеку, яка охопила країну. Про це повідомляє Reuters.

Як повідомляється, температура в Аргентині підвищується до нестерпних +40 градусів.

“Все тане, все тане. Усередині країни справи йдуть складніше. Тут, принаймні, є річка і трохи повітря. Там – це пекло”,- сказав агентству житель Буенос-Айреса.

В Аргентині проживає близько 45 мільйонів людей, вона є важливим виробником сої, кукурудзи та пшениці.

Сотні людей збираються біля річок і обливаються водою, щоб впоратися зі спекою, оскільки по всій країні оголошено червоний рівень небезпеки через високі температури.

“Навіть кондиціонера недостатньо. Тепло поширюється з даху по будинку, там просто неможливо залишатися. Тому найкраще втекти і пошукати таке місце біля річки, щоб добре провести час з сім’єю”, – кажуть місцеві жителі.

Екстремальний спека в Австралії

Наприкінці січня нестерпна спека охопила і Австралію. Температура в деяких районах країни піднімалася до + 42°…+47°. Така погода посилює ризик нових масштабних лісових пожеж, як були у 2019-2020 роках. Тоді для Австралії було так зване “чорно літо”, коли лісові пожежі забрали життя 33 людей, 3 мільярдів тварин і трильйонів безхребетних.

Джерело unian

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше