Армія США тестує нову мобільну мінометну систему AMPV: стрільба на ходу та одночасний запуск декількох снарядів

Армія США проводить випробування модульної турельної мінометної системи MTMS на базі нової гусеничної бронемашини AMPV, яка замінить застарілу M113.

Новий міномет з вежею NeMo, встановлений на багатоцільовій броньованій машині AMPV, є напівавтоматичним мінометним системою, розробленою компанією Patria, він підвищить оперативні можливості армії.

Напівавтоматична одноствольна 120-мм мінометна система, керована командиром машини та двома членами екіпажу, відрізняється своєю універсальністю та захисними властивостями. Тестування на безпеку є головним пріоритетом, спрямованим на зниження ризиків для здоров’я органів слуху екіпажу, пов’язаних із шумом високої інтенсивності та відведення токсичних парів із бронемашини.

Здатність MTMS стріляти на ходу, вести вогонь прямим наведенням і виконувати завдання одночасного удару декількома снарядами збільшує можливості армійських підрозділів. Крім того, його інтеграція в AMPV забезпечує покращений захист сил, уберігаючи солдатів під бронею машини.

Джерело building-tech

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше