Астронавти NASA загубили у відкритому космосі сумку з інструментами – її можна побачити на орбіті за допомогою звичайного бінокля

Жителі Землі можуть на власні очі побачити новий тимчасовий “супутник” Землі. Це сумка з інструментами, яку загубили астронавти NASA.

У листопаді астронавти NASA Жасмін Могбелі (Jasmin Moghbeli) і Лорал О’Хара (Loral O’Hara) впустили у відкритий космос сумку з інструментами. Інцидент стався під час планового ремонту на зовнішній стороні Міжнародної космічної станції (МКС).

Двоє астронавтів вийшли у відкритий космос на 6 годин 42 хвилини для ремонту опори сонячної батареї. Жасмін Могбелі відпустила сумку з інструментами, але не надала цьому значення. Пізніше її помітили диспетчери. Зазначається, що загублені інструменти не знадобилися астронавтам під час ремонту.

Сумка деякий час продовжуватиме рух орбітою, після чого увійде в атмосферу і згорить. Згідно з розрахунками, ризик зіткнення з МКС невеликий. Астронавтам нічого не загрожує. Зараз мешканці деяких регіонів Землі можуть побачити сумку за допомогою звичайного бінокля.

Зазначимо, що подібні ситуації траплялися в минулому. Наприклад, 1965 року Ед Вайт (Ed White) у рамках першого в історії виходу у відкритий космос загубив запасну рукавичку. У 2006 році Пірс Селлерс (Piers Sellers) упустив лопаточку. Ще через два роки у відкритий космос полетів ящик з інструментами.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Джерело gagadget
Вам також може сподобатися
Комментарі
Loading...

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше