Астронавти NASA загубили у відкритому космосі сумку з інструментами – її можна побачити на орбіті за допомогою звичайного бінокля

Жителі Землі можуть на власні очі побачити новий тимчасовий “супутник” Землі. Це сумка з інструментами, яку загубили астронавти NASA.

У листопаді астронавти NASA Жасмін Могбелі (Jasmin Moghbeli) і Лорал О’Хара (Loral O’Hara) впустили у відкритий космос сумку з інструментами. Інцидент стався під час планового ремонту на зовнішній стороні Міжнародної космічної станції (МКС).

Двоє астронавтів вийшли у відкритий космос на 6 годин 42 хвилини для ремонту опори сонячної батареї. Жасмін Могбелі відпустила сумку з інструментами, але не надала цьому значення. Пізніше її помітили диспетчери. Зазначається, що загублені інструменти не знадобилися астронавтам під час ремонту.

Сумка деякий час продовжуватиме рух орбітою, після чого увійде в атмосферу і згорить. Згідно з розрахунками, ризик зіткнення з МКС невеликий. Астронавтам нічого не загрожує. Зараз мешканці деяких регіонів Землі можуть побачити сумку за допомогою звичайного бінокля.

Зазначимо, що подібні ситуації траплялися в минулому. Наприклад, 1965 року Ед Вайт (Ed White) у рамках першого в історії виходу у відкритий космос загубив запасну рукавичку. У 2006 році Пірс Селлерс (Piers Sellers) упустив лопаточку. Ще через два роки у відкритий космос полетів ящик з інструментами.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше