Авіакомпанія Beond запропонує пасажирам гарнітури Apple Vision Pro в якості бортової системи розваг

Авіакомпанія класу люкс Beond, що нещодавно відкрилася, почне пропонувати пасажирам гарнітури Apple Vision Pro для “захопливих розваг у польоті”. Ця послуга буде доступна на рейсах на Мальдіви — туди, де базується авіакомпанія.

Ця авіакомпанія нещодавно відкрилась на Мальдівах та позиціонує себе як перша у світі авіакомпанія преміум-класу, що пропонує унікальні та індивідуальні подорожі для сучасних мандрівників. Beond розпочне польоти з різних напрямків, використовуючи найновіші інновації в авіації та розкішних подорожах. Авіакомпанія на разі фокусується на прямому сполучені між європейськими містами та Малє (Мальдіви).

“Apple Vision Pro змінить уявлення про розваги під час польоту, і ми будемо першими, хто запропонує його обраним пасажирам. На додаток до нашої існуючої та постійно зростаючої бібліотеки бортового контенту, такого як фільми та ігри, Beond продемонструє приголомшливі курортні напрямки та розваги на Мальдівах. Зараз ми працюємо з партнерами на Мальдівах, щоб підготувати дійсно дивовижні кадри. Досвід під час польоту створить у пасажирів відчуття очікування ще до прибуття на Мальдіви. Пропозиція Apple Vision Pro – це ще один крок у нашому баченні надання нашим клієнтам преміум-досвіду подорожей від початку до кінця їхньої мандрівки. Ми пишаємося тим, що стали першою авіакомпанією, яка впровадила цю технологію” – сказав Голова правління та генеральний директор Beond Теро Таскіла (Tero Taskila).

Нагадаємо, що на початку лютого гарнітури доповненої реальності Apple Vision Pro надішли у продаж в США. Публіка зустріла їх по-різному, але більшість зійшлася на думці, що в польоті гарнітура виявиться найбільш затребуваною розвагою. З цим згоден і сам виробник, який додав у VisionOS режим подорожі — в літаку зображення стабілізується, допомагаючи з максимальним комфортом, наприклад, дивитися кіно на великому віртуальному екрані.

Нова послуга авіакомпанії Beond буде доступна з липня 2024 року.

Джерело flybeond

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше