Байден продовжив заборону для російських суден заходити в порти США на наступний рік

Президент США Джо Байден ще на рік продовжив заборону для входу суден, пов’язаних з рф, в американські порти. Про це повідомляється на сайті Білого дому.

“Я зберігаю на один рік національний надзвичайний стан щодо регулювання стоянки та руху пов’язаних із Росією суден у порти Сполучених Штатів, викладених у Прокламації 10371”, – йдеться у заяві Байдена.

На сайті Білого дому наголошується, що політика й дії уряду рф щодо продовження навмисної, необґрунтованої, неспровокованої та жорстокої війни проти України продовжують становити надзвичайну ситуацію через порушення або загрозу порушення міжнародних відносин Сполучених Штатів.

У квітні 2022 року США заборонили вхід у свої порти пов’язаним з рф суднам услід за аналогічним кроком у ЄС. Це означає, що жоден корабель під російським прапором чи у власності російських громадян або компаній не може пришвартуватися в американських портах чи на узбережжі. У квітні 2023 року Байден ще на рік продовжив заборону.

Бангладеш також заборонив 69 російським суднам заходити до своїх портів відповідно до санкцій ЄС і США.

З квітня 2023 року доступ до морських і річкових портів Болгарії заборонений для всіх суден, що мають сертифікат російського морського регістра судноплавства, незалежно від прапора, під яким вони ходять.

Джерело liga

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше