Бджоли зірвали матч престижного тенісного турніру (відео)

Під час матчу хардового турніру АТР 1000 в Індіан-Веллсі між Карлосом Алькарасом та Александром Звєрєвим на корт прилетіли тисячі бджіл

Чвертьфінальний матч хардового турніру АТР 1000 в Індіан-Веллсі перервали через атаку бджіл. Інцидент трапився під час поєдинку між Карлосом Алькарасом та Александром Звєрєвим у п’ятницю, 15 березня. На цьому турнірі українська тенісистка Марта Костюк дійшла до півфіналу.

Карлос Алькарас (Іспанія, ATP 2) та Александр Звєрєв (Німеччина, ATP 6) в першому сеті взяли по гейму на своїх подачах. А у третьому геймі на корт прилетіли тисячі бджіл, повідомляє BBC. Вони літали навколо гравців та судді. Особливу увагу комах привернула спайдеркамера – телевізійна камера, яка рухається над майданчиком на кабелях.

Постраждав Карлос Алькарас. Суддя Мохамед Лахані припинив зустріч. Менеджер іспанця Альберт Моліна заявив, що Алькараса вжалили в лоб. Глядачі залишили частину трибун. Після цього прибув пасічник турніру і прибрав рій.

Гра продовжилась через годину і сорок хвилин. Алькарас переміг у двох сетах 6:3, 6:1. У півфіналі іспанець зіграє з італійським тенісистом Яніком Сіннером. Італієць зараз займає третє місце в рейтингу ATP. Матч відбудеться у суботу, 16 березня. Початок зустрічі о 22:30 за Києвом.

Карлос Алькарас підтвердив, що його вжалили:

“Так, я виграв перше очко в третьому геймі матчу і був готовий подавати на наступне очко. Я побачив навколо кілька бджіл, але подумав, що це всього лише кілька штук, просто їх не так багато. Але я подивився в небо, а там тисячі, тисячі літали, застрягали в моєму волоссі, летіли до мене. Це було божевілля.

Я намагався триматися від них подалі, але це було неможливо. Як я вже сказав, вони застрягали в моєму волоссі, і я тікав. Я їх трохи боюся. Я повинен був залишатися в безпеці, я бігав усюди”, – сказав іспанський тенісист.

Алькарас розповів, що було важко продовжити матч. І насамперед – сконцентруватися на грі. Адже бджоли все ще літали над кортом.

“Коли ми вийшли на корт, у кутку ще було кілька бджіл, і це нас турбувало. Ми не могли почати грати.

Тоді ми вирішили трохи розім’ятися, щоб подивитися, як усе піде. Я просто бив по м’ячу і бачив навколо себе бджіл, тож я не міг зосередитися на м’ячі, я був зосереджений на бджолах і намагався триматися від них подалі. Тому ми ще кілька разів зупинялися, перш ніж знову почати матч.

Після цього ми знову вирішили розім’ятися, і так, я побачив, що бджіл більше немає. Лише одна чи дві. Тому я постарався більше не думати про бджіл. Я намагався зосередитися на м’ячі.

Це була дуже важлива гра для мене. Я дивуюся собі, що зосередився на матчі, а не на бджолах. Це було чудове продовження з мого боку”, – підсумував Карлос Алькарас.