Безпілотний вертоліт NASA Ingenuity встановив новий рекорд швидкості під час 60-го польоту над поверхнею Марса

Цього тижня марсіанський безпілотний вертоліт Ingenuity здійснив 60-й політ над поверхнею Червоної плати. За даними NASA, дрон зміг встановити новий рекорд швидкості.

Ювілейний політ відбувся 25 вересня 2023 року. Безпілотний літальний апарат зміг піднятися на висоту 16 метрів і подолати 340 метрів. 60-й політ зайняв 132,8 секунди, що на 3,8 секунди менше, ніж попередня спроба.

Ingenuity зміг встановити новий рекорд швидкості, розігнавшись до 8 м/с (28,8 км/год). Попередній рекорд становив 6,5 м/с (23,4 км/год). Його було встановлено під час 49-го польоту над поверхнею Марса, який відбувся 2 квітня 2023 року. До того моменту дрон кілька разів розвивав швидкість 5,5 м/с (19,8 км/год).

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Джерело nasa
Вам також може сподобатися
Комментарі
Loading...

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше