Білорусь допомагає Росії озброєнням: сотні прицілів для бронетехніки

Білоруський військово-промисловий комплекс активно виготовляє приціли для російської бронетехніки, які потім використовуються на війні. Про це пише BelPol.

Деталі

Мінське підприємство «Пеленг», відоме своєю спеціалізацією на розробці та виробництві оптичних приладів, отримало замовлення на сотні прицілів для російських військових машин. Видання BelPol повідомляє, що замовлення включає 700 прицілів для танків Т-72 і Т-90, 500 для бронетранспортерів (БТР), 100 для бойових машин «Термінатор» і 70 для протитанкових комплексів «Хризантема».

Великий попит на ці прилади з боку Росії призвів до активізації виробничих потужностей і розширення співпраці з іншими білоруськими підприємствами, такими як «Рухсервомотор» і «Белорусское оптико-механическое объединение» (БелОМО).

Після початку російсько-українського конфлікту «Пеленг» значно збільшив обсяги виробництва, уклавши сотні нових контрактів. Крім основних прицілів, компанія випускає багатоканальні приціли для навідників «Сосна-У», панорамні приціли для командирів і тепловізійні приціли «Эсса».

Виробництво прицілів підтримується співпрацею з китайськими компаніями, які постачають необхідні механічні та оптичні компоненти. Фінансові операції проводяться через білоруський «Банк ВТБ Білорусь», а згідно з розслідуванням, рахунки компанії в Китаї містять мільйони юанів. Кінцевим отримувачем цієї продукції є російський «Уралвагонзавод».

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше