Блокада кордону: перевізники в Польщі погрожують перекрити всі пункти пропуску з Україною

Перевізники Польщі пригрозили блокуванням всіх пунктів пропуску на кордоні з Україною. Наразі на пункті пропуску “Медика-Шегині” черга з вантажівок розтяглася на 30 кілометрів.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Європейську правду.

“Ми посилимо протест тим, що не будемо пропускати автомобілі з України на всіх прикордонних переходах з Польщею. Але я думаю, що до того часу щось буде вирішено, тому що все йде в правильному напрямку”, – заявив представник польського комітету захисту перевізників і роботодавців у сфері транспорту Адам Іздебський.

За даними польських ЗМІ, на пункті пропуску “Медика-Шегині” черга з вантажівок розтяглася на 30 кілометрів. Середній час очікування становить 127 годин.

Пожежники та волонтери в районі Перемишля надають заблокованим водіям теплу їжу. Польські водії також стоять у чергах на українській стороні по кілька днів.

Нагадаємо, причиною страйків польських перевізників є надмірна конкуренція після лібералізації міжнародних перевезень між Україною та країнами ЄС.

Також відомо, що Європейська Комісія розглядає можливість запровадження санкцій проти Польщі через затримки на кордоні з Україною та блокадою проїзду вантажів.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше