Британці представили концепт свого «секретного» реактивного безпілотника

Британська оборонна компанія BAE Systems представила макет свого « таємного » ударного безпілотника. Компанія вперше публічно продемонструвала свою нову концепцію дрону.

Подробиці про нового безпілотника не розголошуються, як і його можливості. Проте компанія BAE Systems підтвердила, що цей концепт є БПЛА середнього розміру, призначений для доповнення існуючих сил у галузі нападу, розвідки, спостереження, рекогносцювання (ISR).

Безпілотник може похвалитися унікальною конструкцією, що характеризується реактивним двигуном та трикутним крилом ромбоподібної форми. У задній частині фюзеляжу розташовані вертикальні похилі хвостові оперення, між якими глибоко розташований двигун.

Хоча конкретні подробиці про можливості та експлуатаційний потенціал цієї нової платформи залишаються нерозкритими, їх відкриття сигналізує про значний крок уперед у еволюції безпілотних авіаційних систем компанії.

Джерело building-tech

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше