ChatGPT почав працювати без обовʼязкової реєстації

В Україні чатбот на основі штучного інтелекту ChatGPT тепер можна використовувати без реєстрації.

Про це повідомляють на сайті розробника.

У компанії стверджують, що впровадження змін буде поетапним, але в Україні чатбот вже працює без необхідності реєстрації. Однак при використанні чата без реєстації, користувачі не мають можливості зберігати та переглядати історію чату.

Тепер ChatGPT може навчатися за запитами користувачів та відповідями, але цю функцію можна вимкнути в налаштуваннях. Крім того, розробники додали додаткові засоби захисту контенту, такі як блокування підказок.

Про ChatGPT

Чат GPT – це велика мовна модель, що була натренована на величезній кількості текстових даних, щоб забезпечити штучний інтелект, здатний відповідати на запитання та вести діалог з користувачами.

GPT – це абревіатура, яка означає “Generative Pre-trained Transformer”. Це нейромережа, яка використовується для генерування тексту.

Нагадаємо, що Україна розробила дрони із радіусом дії понад 1000 км.

Також ми повідомляли, що в Одеській області застарілі ЦНАПи перетворять на сучасні Дія. Центри.

Джерело shotam

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше