Черга Румунії: румунські фермери заблокували пункти пропуску з Україною та не пропускають українські вантажівки

13 січня румунські фермери та аграрії розпочали блокувати рух вантажівок через міжнародний автомобільний пункт пропуску “Порубне – Сірет” на кордоні з Україною. Причини та орієнтовна тривалість блокування невідомі.

Про це повідомляє Держприкордонслужба України.

Вже відомий факт що не тільки росіяни стараються знищити Україну як державу на східному кордоні, а й найближчі сусіди на західному. Російські окупаційні війська та російське керівництво хочуть знищити Україну як фізично, так і економічно, ведучи відкриту війну та блокуючи найбільший шлях експорту-імпорту — Чорне Море. Через це єдиним шляхом для України вивозити та ввозити товари є кордон із західними країнами — Румунія, Угорщина, Словаччина та Польща.

Угорщина є відомим прихильником путінського режиму і не дивно було що угорці першими підтримали геноцид українців. Другою країною, яка висловлювала всіляку підтримку Україні та надавала допомогу, є Польща. Але поляки зробили те, що не просто підіграли росіянам, а й повністю нівелювало ту допомогу, яку вони надали на початку війни. Українці це називають “ніж в спину”. Польща на довгі місяці заблокувала всі пункти пропуску з Україною, підірвавши не тільки експорт, а й імпорт життєво важливих товарів та засобів для виживання в умовах війни. Одночасно з Польщею, кордон заблокували й в Словаччині, після того, як керівництво країни змінилось і “присягли на вірність новому гітлеру в особі путіна”.

Тепер, очевидно згідно з планами москви, черга прийшла до румунів. Також, це збіглося з одночасним частковим розблокуванням кордону з Польщею.

Наразі невідомо, чому румуни почали блокування і так швидко. Чи це дійсно гроші та пропаганда кремля? Питання відкрите, але, тим не менш, очевидне що все це задля однієї мети.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше