Чому гіпертонікам необхідно їсти фрукти та пити натуральний сік

Гіпертонія – стан, від якого можуть страждати як люди похилого віку, так і молоді люди. В обох випадках свій висновок повинен дати лікар. Але щоб полегшити симптоми гіпертонії, достатньо скоригувати раціон та додати до нього низку продуктів та натуральних напоїв.

Автори дослідження, опублікованого у журналі PLOS ONE, зазначають, що врятувати від підвищеного тиску допоможе склянка фруктового соку. Вчені з Університету Торонто досліджували 12 продуктів з вмістом цукру і дійшли висновку, що помірне споживання фруктового соку сприяє зниженню тиску.

Так, сік, що містить натуральний цукор – фруктозу, допоміг пацієнтам зменшити кров’яний тиск на 3,7 мм рт.ст. Фахівці пояснили, що цьому ефекту сприяють вітаміни та флавоноїди, що захищають серцево-судинну систему та знижують запалення.

Вчені порадили вживати трохи більше 50-150 мл соку щодня. В іншому випадку напій може, навпаки, посилити стан і призвести до підвищення тиску.

Дослідники також виявили користь від вживання цілісних фруктів із високим вмістом клітковини. Крім захисту серця та судин, такі продукти допомагають зміцнювати зуби, імунітет і в цілому сприяють поліпшенню самопочуття.

Однак важливо не забувати про важливість чистої питної води. Дефіцит вологи в організмі може негативно позначитися на сечостатевій системі, консистенції крові та роботі серця.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Джерело express
Вам також може сподобатися
Комментарі
Loading...

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше