Дефіцит постачання неону через війну в Україні позначиться на виробництві чипів через сім-дев’ять місяців

Американський виробник чипів Micron Technology не очікує у короткостроковій перспективі нестачу компонентів, які перестали поставлятися з України.

Два провідні українські постачальники неону, про які ми вже писали – «Кріоін Інжиніринг» та «Інгаз», які забезпечують від 45 до 54% всіх світових постачань інертного газу для виробництва чипів, призупинили діяльність. Це позначиться на ціні та може посилити дефіцит напівпровідників, що триває.

Вплив відсутності постачання з України проявиться через сім-дев’ять місяців, коли світові запаси сировини закінчаться, заявив директор із напівпровідників у Summit Insights Group LLC Кінгай Чан.

Великий попит на неон допоміг Micron спрогнозувати виторг в поточному кварталі вище за оцінки та показати вищі, ніж очікувалося, результати в другому кварталі, внаслідок чого акції зросли більш ніж на 4%.

«Зараз ми не очікуємо якихось негативних наслідків для наших короткострокових обсягів виробництва через російсько-українську війну, але ми очікуємо збільшення наших витрат, оскільки ми забезпечуємо постачання певних видів сировини»

Гендиректор компанії Санджай Мехротра

Він додав, що недавні зусилля щодо диверсифікації постачання та підтримки запасів сировини та інертних газів допомогли стримати удар.

Micron також підняв вартість на чипи пам’яті NAND та DRAM, що збільшило валовий прибуток від виторгу до 47,2% у порівнянні з 26,4% минулого року.

Джерело ITC

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше