«Дюна-2» знімалася з використанням українських об’єктивів, виготовлення яких завершували з окопів

Рішення від IronGlass використали у всесвітньопопулярній стрічці.

Під час зйомок кінострічки «Дюна-2» використали об’єктиви для камер українського виробництва, написав у Facebook Костянтин Гаркавий з компанії IronGlass.

«Майже два роки очікування і нарешті можна сказати, що у знімальному процесі активно брали участь об’єктиви виробництва IronGlass x VLFV Lens Rehousing — User Group», — написав Костянтин.

Він додає, що друга частина «Дюни» стала випробувальним полігоном для технологічного рішення українців.

«Розробку цього корпусу та механіки було розпочато у 2021, на початку 2022 були виготовлені чергові прототипи, а потім була війна. Попри тяжкі часи команда продовжувала працювати, хтось на місцях, хтось дистанційно з окопів», — пояснює Гаркавий.

Українець додає, що об’єктиви на повну використали на знімальному майданчику «Дюни».

«Тішить мене, що серед тисяч інших варіантів були обрані саме MKll від IronGlass, що вони чудово відпрацювали без нарікань на механіку та оптичну складову, що навіть у складні часи у воюючій країні можемо робити якісний продукт світового рівня та опинитися причетним до яскравих кіноподій», — підсумував Костянтин Гаркавий.

IronGlass x VLFV Lens Rehousing — User Group, про яку згадує Костянтин Гаркавий, має офіс в Лондоні. Її директором значиться Іван Січкар. За 5 років існування, компанія доставила в 33 країни свою продукцію. При цьому продала 452 та відремонтувала 852 об’єктива.

Джерело dev.ua

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше