“Дюна 3” офіційно в роботі: Вільньов підтверджує адаптацію “Месії Дюни”

Кінематографічний світ “Дюни” продовжує розширюватися, оскільки Legendary Pictures офіційно анонсувала розробку третьої частини фільму, заснованої на другому романі Френка Герберта “Месія Дюни”. Після того, як перші дві частини, зняті під керівництвом Дені Вільньова, здобули визнання критиків і показали значний комерційний успіх, зокрема друга частина, яка стала найкасовішим фільмом 2023 року зі зборами у 630,2 мільйона доларів у всьому світі, виробництво третьої частини було лише питанням часу.

Цей новий проєкт, як повідомляє Deadline, стане продовженням космічної саги Вільньова, додавши до портфоліо режисера ще одну значну роботу, “Ядерна війна: Сценарій”, яка з’явиться після “Месії Дюни”. За словами Вільньова, робота над сценарієм до третьої частини вже розпочалася, відкриваючи шлях до реалізації його амбіційної мети адаптувати другий роман Герберта.

Режисер вже давно висловлював своє бажання зняти трьохчастинну серію “Дюна”, роблячи попередні ескізи для третьої частини під час роботи над першою. Незважаючи на те, що перший фільм зіткнувся з касовими труднощами через пандемію та одночасний стрімінговий реліз, “Дюна 2” виправдала всі очікування, отримавши високі оцінки як від критиків, так і від глядачів.

Хоча офіційна дата випуску “Дюна: Частина третя” ще не була оголошена, заяви Вільньова про його плани на майбутнє, включаючи проєкт “Ядерна війна”, натякають, що фільм може з’явитися не раніше 2027 року. Фанатам знаменитої науково-фантастичної саги доведеться запастися терпінням, очікуючи на продовження епічної історії на великих екранах.

Джерело screenrant

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше