“Дюна: Частина друга” стає касовим хітом, збираючи 700 мільйонів доларів

Минулого тижня відбувся цифровий реліз фільму Дюна: Частина друга. Фільм з’явився на Amazon та AppleTV+. Однак сиквел Дюни все ще показують у кінотеатрах, і вже відомо скільки фільм заробив за 8 тижнів прокату.

В усьому світі фільм зібрав 695 мільйони доларів. 276 мільйони було зібрано у США, а 419 мільйонів — в іншій частині світу.

Також Дюна: Частина друга обігнала першу частину, яка зібрала 434 мільйони доларів. Однак важливо уточнити, що з дня прем’єри перша частина була доступна на стримінговому сервісі HBO Max, що вплинуло на придбання квитків в кінотеатрах.

Виробництво фільму коштувало 190 мільйонів доларів і ще близько 100 мільйонів доларів витратили на його просування. Попри високу ціну, фільм зберіг популярність, необхідну для того, щоб виправдати ці витрати та приносити прибуток.

Враховуючи, що Дюну досі показують у кіно, є шанс, що фільм Дені Вільньов таки збере 700 мільйонів.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше