Для Стримування Хезболли: США перекинули на Близький Схід легендарні штурмовики A-10 Thunderbolt II (фото)

Атака ХАМАС на Ізраїль змусила США перекинути в регіон великі сили. До їх числа увійшли культові літаки A-10 Thunderbolt II, відомі як Warthog.

ВПС США перекинули на Близький Схід групу штурмовиків, приписаних до 354-ї винищувальної ескадрильї (354th Fighter Squadron). Літаки дислокувалися в Аризоні на базі Девіс-Монтан (Davis-Monthan).

Міністерство оборони США не поспішає розкривати місце, куди прибули A-10 Thunderbolt II. Офіційні особи обмежилися лише словами про те, що літаки складуть компанію іншим A-10, які вже перебували в регіоні. Йдеться про штурмовики 75-ї винищувальної ескадрильї (75th Fighter Squadron).

Мета цієї операції полягає в тому, щоб стримувати Хезболлу від спроб ескалації конфлікту. Крім того, США хочуть продемонструвати Ізраїлю свою підтримку в цей непростий час. Раніше Пентагон відправив у регіон два авіаносці, а також винищувачі п’ятого покоління F-35 Lightning II.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше