“Дочка” Auchan продала свої російські активи

Компанія Ceetrus, яка є частиною французької групи Auchan і спеціалізується на управлінні торговельними просторами, завершила угоду щодо продажу своїх активів у росії. Новим власником стала компанія “Торгівельні галереї”. За інформацією з сайту Ceetrus, компанія володіла більш ніж 150 тис. квадратних метрів торгових площ у 40 центрах та галереях по росії, повідомляє DW, посилаючись на російські ЗМІ.

Цей крок має місце на фоні скандалу, що розгорнувся у лютому 2023 року після публікації розслідування The Insider, Le Monde та Bellingcat. Розслідування виявило, що російський філіал Auchan постачав продукти військовим РФ на окупованих територіях України, маскуючи це під “гуманітарну допомогу”. Також було встановлено, що Auchan сприяв військкоматам у мобілізації своїх співробітників.

Національне агентство з питань запобігання корупції України відреагувало, додавши Auchan до переліку міжнародних спонсорів війни Росії в Україні. Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба висловив намір обговорити цю ситуацію з французьким колегою.

На тлі цих подій Reuters повідомило про плани Auchan відкрити новий магазин у росії та збільшити свою присутність на ринку, хоча пізніше компанія виступила зі спростуванням, заявивши про свою діяльність як про “місію”.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше