Дрони DJI можуть заборонити в США

Безпілотники від китайської компанії DJI можуть стати недоступними для експлуатації в Сполучених Штатах. Це випливає з недавно запропонованого законопроєкту, який одноголосно підтримав комітет з енергетики та торгівлі Палати представників США, як повідомляє The New York Times. Законопроєкт, відомий як “Закон про протидію безпілотникам КПК”, може бути винесений на голосування у Палаті представників протягом наступних двох місяців.

Автор законопроєкту, представниця Еліз Стефанік, аргументує необхідність заборони тим, що DJI представляє потенційний ризик для національної безпеки через свої зв’язки з китайським урядом. Також, за її словами, це рішення спрямоване на стимулювання конкуренції в галузі дронів у США, де DJI володіє значною часткою ринку.

Ця ініціатива є частиною ширшого тренду у посиленні контролю над китайськими технологіями в США, що включає можливу заборону TikTok та інші заходи проти китайських компаній. Представники DJI активно намагаються вплинути на ситуацію, спростовуючи звинувачення і співпрацюючи з лобістами, проте майбутнє компанії на американському ринку досі залишається невизначеним.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше