Джефф Безос втретє за місяць продає акції Amazon — цього разу на $2 млрд

Тим часом загальний обсяг продажів за лютий сягнув вже $6 млрд.

Згідно з документами, переглянутими CNBC, за останні кілька днів засновник Amazon Джефф Безос продав акцій своєї компанії на близько $2,03 млрд — і загалом на $6 млрд протягом лютого.

У вівторок і середу Безос продав акцій приблизно на $12 млн — за середньою ціною $169,50 за одиницю.

Продажі відповідають торговому плану компанії, який набув чинності у листопаді. Загалом мільярдер може зрештою продати до 50 мільйонів акцій Amazon (сума у $2 млрд охоплювала близько 12 мільйонів акцій — ще стільки ж він продав за тиждень до цього).

Продажі в лютому знаменують собою перший випадок продажу акцій для Безоса — з травня 2021 року, коли він залишив посаду генерального директора Amazon.

У листопаді Джефф заявив, що залишить Сіетл і переїде до Маямі, аби бути ближче до своєї космічної компанії Blue Origin, а також до родини нареченої Лорен Санчес. Цей крок також потенційно заощадить йому сотні мільйонів доларів на податках від продажу акцій.

Наразі Безос посідає третє місце в рейтингу найбагатших людей світу за даними Forbes — зі статками у $191,4 млрд. Перше і друге — у Бернара Арно ($223,1 млрд) та Ілона Маска ($205,5 млрд).

Джерело itc

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше