Еквадор обміняє вертольоти Мі-17 на UH-60 Black Hawk зі США для передачі Україні

Збройні Сили України отримають від Еквадору вертольоти Мі-17.

Інформацією поділилося видання Defense Express. Цю передачу буде реалізовано в рамках домовленості між США та Еквадором, яка була укладена в січні 2024 року. Договір передбачає передачу Україні радянського озброєння із запасів еквадоріанської армії. Натомість Еквадор отримає техніку американського виробництва – вертольоти UH-60 Black Hawk.

На жаль, скільки вертольотів Мі-17 передадуть українській армія невідомо. До речі, згідно з виданням Infodefensa, більшість еквадорських вертольотів Мі-17 перебувають у непридатному стані. Можливо, Україна хоче використовувати їх, як донори.

Мі-17 – це багатоцільовий військово-транспортний вертоліт радянського виробництва. Він призначений для десантування, виконання бойових і спеціальних завдань. Також його можна використовувати для знищення легкоброньованої техніки, ураження цілей і живої сили противника (за допомогою ракетного і стрілецького озброєння).

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше