EOS Technologie виводить на ринок Veloce 330 – надзвуковий ударний безпілотник

Компанія EOS Technologie, що базується у Франції, представила новий боєприпас, що баражує Veloce 330. Реактивний безпілотник успішно завершив льотні випробування, досягнувши швидкості понад 400 км/год – подолавши 50 км всього за 16 хвилин, використавши лише половину паливного бака.

Veloce 330 розрахований на тривалість польоту о третій годині. Безпілотник використовує технологію вертикального зльоту та посадки, оснащений основним генеруючим зарядом для протидії активному захисту. Також інтегрована незалежна від GPS та стійка до перешкод навігаційна система, розроблена TRAAK.

Крім атакуючих можливостей, Veloce 330 може виконувати розвідувальні завдання завдяки оптико-електронній сфері, яка здатна виявляти транспортні засоби на відстані до 15 км від дрону.

Безпілотник розроблений в такий спосіб, щоб втручання людини залишалося центральним елементом циклу прийняття оперативних рішень. Розробка знаменує значний крок для французької оборонної промисловості, демонструючи відданість інноваційним і автономним рішенням у сфері дистанційно керованих боєприпасів.

Джерело building-tech

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше