“Епіцентр” розпочав будівництво своєї першої АЗС: де розташовуватиметься

Мережа “Епіцентр” почала будувати свою першу заправну станцію на Київщині, у селищі Калинівка. Про це повідомляє видання “НафтоРинок” з посиланням на відповідну документацію.

Заправка розташовуватиметься на території компанії, де знаходиться логістичний центр “Калинівка”, митний термінал та завод з виробництва керамічної плитки й керамограніту. На АЗС продаватимуть дизельне пальне та бензин марки А-95+ та А-95. Для зберігання пального передбачено два підземні резервуари об’ємом по 100 кубічних метрів кожний, а річний об’єм нафтопродуктів складатиме до 10 500 кубічних метрів.

На території АЗС також буде магазин з продажу супутніх товарів та кафе для швидкого харчування відвідувачів. Загальна площа земельної ділянки, на якій розміщуватиметься заправка, становить 0,3 гектара.

Розширення мережі

Нагадаємо, що “Епіцентр” відкриває новий торговельний центр на Троєщині у Києві, який розпочне роботу 6 квітня і стане десятим об’єктом мережі у столиці України.

Джерело Економічна правда

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше