Естонія наступні чотири роки виділятиме 0,25% ВВП в оборону України

Естонія наступні чотири роки продовжить надавати Україні військову допомогу в розмірі 0,25% свого внутрішнього валового продукту.

Про це заявила прем’єр-міністерка країни Кая Каллас, передає ERR.

“Внесок Естонії в перемогу України становитиме 0,25% ВВП протягом наступних чотирьох років. Якщо кожна країна внесе по 0,25%, це те, що потрібно Україні для перемоги в цій війні”, – наголосила вона і закликала Євр опу, Північну Америку та інші країни наслідувати цей приклад.

З 2022 року Естонія надала Україні військову допомогу на суму майже 500 млн євро. Як зазначила Каллас, це необхідно і для убезпечення їхньої країни.

Крім того, у наступні роки Естонія також виділятиме 14 мільйонів євро на рік на спільні дії з відновлення України та пов’язані з цим рішення.

Каллас зазначила, що багато людей звикли до війни, і в демократичних країнах громадська думка уповільнює ухвалення рішень.

Вона вважає, що у різних країнах необхідно вести послідовну роз’яснювальну роботу про те, чому важливо надавати підтримку Україні.

Джерело novynarnia

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше