Естонія розпочала масштабні військові навчання “Весняний шторм” з участю міжнародних підрозділів і місцевого населення

В Естонії стартували великомасштабні військові навчання “Весняний шторм”, які триватимуть до 17 травня. У них візьмуть участь приблизно 14 тисяч військовослужбовців із 15 країн, а також місцеве населення Естонії. Це повідомляє місцеве видання Estonian Defence Forces з посиланням на заяви військового керівництва.

Навчання пройдуть у західній частині країни, включаючи острови. Вони розділені на три основні етапи: формування підрозділів і міжнародна співпраця з 6 по 12 травня, та активні військові дії з 13 по 17 травня. Основні сили, які беруть участь, включають Другу піхотну бригаду та Західний округ сухопутної оборони Естонії, а також активно залучені військова авіація, винищувачі, гелікоптери та БПЛА.

“Весняний шторм” ставитиме акцент на підготовку до відсічі потенційних загроз і підвищення взаємодії між військовими підрозділами та союзниками по НАТО. У навчаннях традиційно беруть участь військові з Естонії, США, Великої Британії, Латвії, Польщі, Італії, Франції та Данії, підкреслюючи міжнародний характер цієї оборонної ініціативи.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше