Естонія заявила про готовність видавати Україні військовозобовʼязаних біженців

Міністр внутрішніх справ Естонії Лаурі Ляанеметс заявив, що його країна може передавати в Україну військовозобовʼязаних українців, які перебувають на естонській території.

Про це передає естонське медіа ERR.

«Якщо Україні це потрібно, Естонія може впоратися з тим, щоб знайти цю людину [військовозобовʼязану] і передати її Україні. Загалом ми знаємо, де ці люди, що вони роблять», — сказав міністр.

Від України ще жодного такого запиту не надходило, але естонське Міністерство внутрішніх справ зверталося як до українського посла, так і до міністра внутрішніх справ України, що готове передати дані про українських біженців.

Лаурі Ляанеметс додав, що скоро подасть письмову пропозицію про угоду між двома країнами. Наразі з Естонії можуть екстрадувати іноземців тільки за умови, що людину притягують до кримінальної відповідальності.

Документи на тимчасовий захист в Естонії подали майже сім тисяч українських чоловіків мобілізаційного віку. Однак багато з них звільнені від мобілізації.

Джерело babel

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше