Евакуація в Бєлгороді та Курську: добровольці попередили про удари по російських окупантах

Жителів Бєлгорода та Курська (рф) закликали тимчасово покинути міста у зв’язку із запланованими ударами по вогневих позиціях російських окупантів. Про небезпеку 13 березня попередили воїни-росіяни, які на боці України борються із кремлівською агресією.

Спільну заяву опублікували Легіон “Свобода росії”, Російський добровольчий корпус та Сибірський батальйон. Нагадаємо, що вони вранці 12 березня розпочали нову операцію на території країни-агресора.

“Ми звертаємось до наших співгромадян: жителів міста Бєлгород, чиновників Бєлгородської адміністрації та всіх тих, хто нас чує. Путінські вбивці завдають масованих ударів по мирним українським містам, виставляючи свої позиції між вашими будинками, школами ваших дітей і держустановами. Щодня десятки простих невинних людей (в основному жінок і дітей) гинуть від обстрілів із Бєлгорода. Обстріли України з території Білгорода мають зупинитися!

У зв’язку з цим, ми змушені завдати вогневого ураження по військових позиціях, які розміщені в містах Бєлгород і Курськ”, – попередили воїни.

Вони звернулися до влади Курщини та Бєлгородщини, аби ті розпочали евакуацію з обласних центрів.

“Щоб уникнути жертв серед цивільного населення, ми закликаємо всіх негайно покинути міста”, – заявили російські захисники України.

Джерело obozrevatel

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше