Фахівці розібрали AR/VR-гарнітуру Apple Vision Pro та показали як гарнітура влаштована в середині (відео)

Фахівці iFixit регулярно розбирають електронні пристрої, щоб показати на свому YouTube каналі, як вони влаштовані і як їх можна відремонтувати. Цього разу їм до рук потрапила новенька гарнітура змішаної реальності Apple Vision Pro, яка надійшла у продаж у США 2 лютого 2024 року. У ході розбирання було дано оцінку внутрішнього компонування пристрою та його ремонтопридатності.

Усередині Vision Pro виявилися численні датчики, камери, приводи об’єктивів, вентилятори та багато іншого, пише 9to5mac. Гарнітура Apple є одним з найбільш технологічних пристроїв компанії, тому не дивно, що здійснити її самостійний ремонт буде вельми проблематично.

Також, радимо почитати – Apple Vision Pro протестували на міцність – пристрій виявився досить міцним, але може розбитись при падінні (відео).

Дисплей EyeSight є ахіллесовою п’ятою в плані ремонтопридатності“, – зазначили в iFixit. Водночас фахівці компанії згадали, що Apple вдалося скомпонувати внутрішні елементи гарнітури таким чином, щоб можна було порівняно легко замінити акумуляторну батарею і динаміки. “Ми маємо віддати належне Apple: динаміки й акумулятор, які легко замінюються, — це велика перемога в плані ремонтопридатності“, – йдеться в повідомленні iFixit.

Vision Pro оснащується фірмовим 8-ядерним процесором Apple M2, 16 Гбайт оперативної пам’яті та накопичувачем ємністю до 1 Тбайт. Розробники наділили пристрій абсолютно новим чипом R1, який призначений для обробки даних, що надходять від 12 камер, 5 датчиків та шести мікрофонів, а також забезпечення відчуття того, що контент з’являється прямо перед очима користувача.

Нагадаємо, продажі Vision Pro у США стартували 2 лютого. Попри те, що новинка коштує від $3500 (що є дорого навіть для американців), до початку продажів було оформлено безліч попередніх замовлень на купівлю цієї новинки. Після старту продажів охочі випробувати пристрій на ділі можуть зробити це в одному з офіційних магазинів Apple Store у США.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше