ФБР розслідує погрози на адресу суддів, які зняли Трампа з праймеріз в штаті Колорадо – CNN

ФБР та правоохоронці штату Колорадо розслідують погрози суддям Верховного суду штату. Вони минулого тижня ухвалили рішення, що Трамп не може бути кандидатом від штату на президентських виборах наступного року.

Про це пише CNN.

Співробітники правоохоронних органів штатів і місцевих органів влади відстежують риторику на екстремістських онлайн-форумах та розслідують, чи можуть вони перетворитися на реальні погрози державним службовцям.

Імена чотирьох суддів Верховного суду штату Колорадо, які ухвалили рішення про дискваліфікацію Трампа на виборах, часто зʼявлялися в «підбурювальних» повідомленнях на таких форумах із закликами оприлюднити особисті дані суддів. Зокрема, один із користувачів ультраправого форуму, який підтримує Трампа, написав: «Усі щури в мантіях мають бути повішені».

Інші дописи містили непрямі заклики до громадянської війни, а також інші насильницькі висловлювання.

Представник судової гілки влади Колорадо не став коментувати повідомлення про погрози на адресу суддів, а представник патрульної поліції штату Колорадо Гері Катлер заявив, що будь-які погрози суддям розслідуватимуться місцевою владою.

  • Дональд Трамп є провідним кандидатом від Республіканської партії. Президентські вибори у США заплановані на 5 листопада 2024 року.
  • 20 грудня Верховний суд Колорадо заборонив Дональду Трампу брати участь у праймеріз. Справу порушила група виборців із Колорадо. Вони стверджували, що Трампа слід дискваліфікувати за підбурювання своїх прихильників до нападу на Капітолій у січні 2021 року. Рішення стосується лише праймеріз республіканців у Колорадо 5 березня, але воно може вплинути на статус Трампа в штаті на загальних виборах 5 листопада.
Джерело babel

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше