Фінляндія зобов’язала власників вивезти з країни авто з російськими номерами до 16 березня

У Фінляндії заявили, що автомобілі на російських номерах повинні покинути країну до наступної суботи, 16 березня

Про це пише Yle.

Зазначається, що заборона на в’їзд у Фінляндію на авто, які мають російські номерні знаки почала діяти восени 2023 року. Втім, власникам авто, які на той час перебували у країні, дали час до 16 березня 2024 року, аби вивезти транспортний засіб.

У митній службі Фінляндії вказали, що наразі не можуть сказати, що станеться з російськими автомобілями після цієї дати. В тім, буде з’ясовуватися, чому автомобіль все ще перебуває у Фінляндії та як довго він тут пробув. Детальніший план дій ще в розробці.

Раніше стало відомо, що у Литві з 11 березня почнуть конфісковувати автомобілі з російськими номерами. Таким чином країна виконує вимоги ЄС щодо ввезення та вивезення товарів з Росії.

Джерело espreso

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше