Foxconn і Nvidia оголосили про створення “фабрик штучного інтелекту”

Компанії Foxconn та Nvidia заявили про плани об’єднати зусилля для будівництва потужних центрів оброблення даних, які будуть використовуватися під час виробництва нових продуктів із застосуванням штучного інтелекту.

Що відомо

“Фабрики ШІ” включатимуть цифровізацію виробництва, створення платформ для електромобілів і робототехніки, а також сервіси на основі мовних моделей.

За словами представників Nvidia, Foxconn має досвід і масштаби для реалізації проєкту. Його замовники зможуть використовувати системи ШІ та моделювання для навчання роботів і безпілотних автомобілів.

Foxconn – найбільший у світі контрактний виробник електроніки, зокрема гаджетів Apple. Однак компанія планує розширити свою присутність в інших галузях, зокрема, у сфері електромобілів.

Nvidia відома своїми GPU – мікросхемами, які спочатку використовувалися у відеоіграх, а тепер застосовуються в ШІ.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше