Франція вигадала аналог ракети Javelin, яку можна запускати з безпілотника

Французи у рамках виставки Eurosatory 2022 року, яка проходить у Парижі, розповіли про розробку керованої ракети AKERON п’ятого покоління.

Новинку презентувала компанія MBDA. AKERON побудована на базі ракет MHT і MMP, яких можна назвати аналогом Javelin. Вона буде доступна у двох варіантах.

Версія AKERON MP буде використовуватися для запуску з наземної установки. Дальність польоту становитиме 5 км. Другий варіант називається AKERON LP (макет на першому фото вище). Ця ракета зможе пролетіти до 15 км. Вона в першу чергу орієнтована на запуск з гелікоптерів, проте компанія MBDA заявляє, що цю ракету можна закріпити на безпілотник.

Армія Франції вже почала отримувати перші екземпляри AKERON MP. Що до AKERON LP, вона поки що існує тільки у вигляді макета.

Джерело defence24

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше