General Atomics презентувала безпілотник з кулеметами, який може вражати ціль за лічені секунди (фото)

Компанія General Atomics продемонструвала безпілотник Mojave оснащений двома кулеметами Dillon Aero DAP-6 Minigun зі скорострільністю 3000 пострілів за хвилину з кожної зброї. Під час випробувань така вогнева міць дозволила безпілотнику за лічені секунди вразити автомобіль.

Безпілотник Mojave з мініганом DAP-6 вже брав участь у випробуваннях і під час першої демонстрації стрілянини вразив кілька статичних цілей – серед них пікап Chevy, який розніс дрон на шматки.

Швидкострільність кулемета Minigun у капсулі DAP-6 складає 3000 пострілів за хвилину, а оскільки на Mojave встановлено дві гармати, то загальна скорострільність безпілотника становить 6000 пострілів за хвилину.

Через те, що вага DAP-6 при повному завантаженні досягає 159 кг, команді від розробників знадобилася винахідливість. Як повідомив старший директор з маркетингу General Atomics Марк Брінклі, їм довелося оновити апаратне та програмне забезпечення, а також провести цілу низку наземних випробувальних стрільб для точного прицілювання кулеметів, які стріляють із фіксованого положення на крилах.

“Щойно команда інженерів зрозуміла індивідуальні точки влучення снарядів, випущених з кожного кулемета, ми змогли здійснити демонстраційний політ і вразити всі цілі з повітря”, – пояснив Брінклі.

Представник компанії додав, що безпілотник використав зброю без будь-яких інцидентів. Не було жодних проблем із вібрацією чи віддачею. А результати тестування показали, що точність та ефективність зростатимуть у міру того, як розробники розвиватимуть цю платформу.

За словами Брінклі, у майбутньому безпілотник оснастять мініганами, що обертаються, які будуть встановлені на спеціальних кріпленнях. А в довгостроковій перспективі розробники не відкидають інтеграцію артилерійських установок на безпілотник.

Джерело building-tech

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше